Internet Zlín

ZrychlujInternet Zlín

Potřebujete opravdu kvalitní a spolehlivé připojení k internetu? Poskytujeme neomezené a stabilní připojení k internetové síti po kabelu nebo vzduchem bez omezení. Rychlý internet ve Zlíně je naší vizitkou!

Co vám můžeme nabídnout?

 • Pokrýváme téměř celou Českou republiku: Naše internetová síť je velmi rozsáhlá. Území České republiky pokrýváme z 99 % kvalitním VDSL internetem.
 • U nás na skryté poplatky nehrajeme: S námi vás žádné skryté poplatky nečekají. Instalaci i aktivaci internetového připojení poskytujeme k objednávce zcela zdarma. Neplatíte tedy nic navíc než jen měsíční paušál za neomezené množství dat.
 • Instalace a aktivace do druhého dne: Rozumíme našim zákazníkům. Víme, že potřebujete být připojení k internetu co nejrychleji. Instalaci a aktivaci internetového připojení proto provádíme již do druhého dne od objednání. Dlouhé čekací lhůty u nás nehrozí.
 • Nonstop technická podpora: Kdyby přece jen nastal jakýkoliv problém, velmi rychle na něj nalezneme řešení. Naši experti jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Příčinu problému proto odhalíme v nejkratším možném čase. Naši odborníci vám nabízí kvalitní, rychlý a profesionální servis.
 • Osobní přístup našich odborníků: V našem týmu naleznete pouze prověřené odborníky. Poradíme si proto s veškerými vašimi problémy. Rozumíme své práci a ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Toužíte-li po spolehlivém internetovém poskytovateli, je pro vás ZRYCHLUJ.cz tou pravou volbou ve Zlíně a jeho okolí. Rychlý a stabilní internet je pro nás samozřejmostí. Díky měření rychlosti si můžete ověřit, že to, co vám nabízíme, také skutečně dostanete. S námi se nemusíte obávat, že zaplatíte za služby, které vám nejsme schopni poskytnout.

Vaše spokojenost je naším cílem! Vyberte si proto svůj internetový plán ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek