Internet Hradec Králové

ZrychlujInternet Hradec Králové

Se spolehlivým internetovým připojením si můžete užívat internet, streamovat, prohlížet web nebo pracovat, kdykoli se vám zachce. ZRYCHLUJ.cz je vaším spolehlivým poskytovatelem internetového připojení!

Nabízíme vám neomezené, kvalitní a spolehlivé připojení k internetu. Internet poskytujeme jak prostřednictvím kabelu, tak i bezdrátově. Staňte se naším dalším spokojeným klientem z Hradce Králové a okolí!

Proč zvolit právě nás?

 • Naše internetová síť pokrývá téměř celou Českou republiku: Poskytujeme vám spolehlivý ADSL internet až na 99 % území.
 • Bezstarostná aktivace a instalace: U nás se nesetkáte se skrytými poplatky. Instalace a aktivace internetového připojení u vás doma nebo ve vaší kanceláři je zcela zdarma. U nás platíte pouze za neomezený přístup k datům za pevný měsíční paušál.
 • Připojení k internetu a aktivace další den po zaslání objednávky: Připojení k internetu a jeho aktivaci provedeme následující den po zaslání objednávky. Víme, že je váš čas důležitý a v dnešní době potřebujete funkční připojení k internetu co nejdříve.
 • Jsme tu pro vás nonstop: V případě jakýchkoli problémů se na nás můžete kdykoli obrátit. Jsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, abychom váš problém rychle vyřešili. Očekávat můžete pouze prvotřídní, rychlé a profesionální služby.
 • Osobní přístup našich odborníků: V naší společnosti se nikdy nesetkáte s úplnými nováčky. Všichni naši specialisté vědí, co dělají. Odpoví na všechny otázky a najdou řešení jakýchkoli problémů.

Jsme spolehlivý poskytovatel internetových služeb v Hradci Králové a okolí. Nabízíme rychlý internet a spolehlivou nepřetržitou podporu. Naši odborníci vám při aktivaci provedou test rychlosti, abyste měli jistotu, že námi nabízené služby budete moci skutečně využívat.

Naším cílem je vaše spokojenost. Vyberte si svůj internetový balíček nyní!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek