Internet Plzeň

ZrychlujInternet Plzeň

Chtěli byste bezstarostně surfovat na internetu, kdykoliv se vám zachce, a pracovat z domova bez problémů? K tomu vám poslouží naše spolehlivé internetové připojení, které poskytujeme v Plzni a okolí. Jsme ZRYCHLUJ.cz, vaše spojení se světem.

Poskytujeme neomezené, kvalitní a spolehlivé připojení k internetu prostřednictvím kabelu nebo vzduchem. Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem v Plzni a jejím okolí!

Co vám můžeme nabídnout?

 • Pokrýváme internetovým připojením nejen Plzeň, ale i téměř celou Českou republiku: Spolehlivé ADSL připojení k internetu vám poskytneme i v té nejmenší vesničce. Naše služby můžete využít až na 99 % území republiky.
 • Žádné skryté poplatky za instalaci a aktivaci: Instalaci a aktivaci vám provedeme vždy zcela zdarma. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. U nás nikdy neplatíte více, než je váš měsíční paušál za neomezený datový tok.
 • Surfovat můžete již druhý den: Víme, že je v současné době život bez internetového připojení poměrně složitý. Proto na nic nečekáme a instalaci i aktivaci internetu vám provedeme již druhý den od provedení objednávky.
 • Jsme tu pro vás kdykoliv: Jestliže se s internetovým připojením vyskytnou jakékoliv potíže, neváhejte se na nás obrátit v kteroukoliv denní dobu. Naši pracovníci vám rádi ochotně pomohou třeba i v nočních hodinách. Naše podpora totiž funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Osobní přístup našich odborníků: Naši technici jsou odborníky v praxi. Vaše problémy tedy umíme vyřešit bez větších komplikací.

Jsme spolehlivým poskytovatelem internetu v Plzni a jejím okolí. Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky, kteří jsou bez problému připojeni k internetu doma i na pracovišti. Jsme schopni zajistit vám přesně takovou rychlost internetu, kterou nabízíme. Naši odborníci vám při aktivaci rychlost otestují a vy si tak můžete být jistí, že to, za co platíte, také skutečně dostáváte.

Vyberte si proto svůj internetový balíček ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek