Internet Kralupy nad Vltavou

ZrychlujInternet Kralupy nad Vltavou

Chcete se bavit, streamovat, surfovat na internetu nebo pracovat bez problémů? Jsme ZRYCHLUJ.cz, vaše spojení s digitálním světem!

Nabízíme vám vysoce kvalitní a stabilní připojení k internetu po kabelu nebo vzduchem bez omezení. Rychlý internet v Kralupech nad Vltavou je naší vizitkou!

Co vám můžeme nabídnout?

 • Naše síť dosáhne téměř do každého koutu: České území pokrýváme kvalitním ADSL internetem z 99 %.
 • Poskytujeme aktivaci a instalaci zdarma: Skryté náklady? Tak na ně u nás rovnou zapomeňte! Za aktivaci a instalaci internetového připojení u nás nic neplatíte. K objednávce je poskytujeme zcela zdarma. U nás platíte jen měsíční paušál za neomezené množství dat.
 • Zapojení a aktivace do druhého dne: Rozumíme tomu, že je váš čas cenný. Doba je rychlá, a proto zapojení a aktivaci internetového připojení provádíme do druhého dne od objednání, abyste si mohli internet užívat naplno co nejdříve.
 • 24hodinová nonstop podpora: V případě jakéhokoliv problému jsme tu pro vás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete se na nás obrátit, kdykoliv budete potřebovat. Naši odborníci vám nabízí kvalitní, rychlý a profesionální servis.
 • Osobní přístup našich odborníků: Pracují u nás pouze mistři v oboru. Na každou vaši otázku známe odpověď, na každý problém nalezneme řešení. Rozumíme problematice, která může být občas opravdu složitá.

Jsme spolehlivým poskytovatelem internetu v Kralupech nad Vltavou. Rychlý internet je pro nás samozřejmostí. Poskytneme vám internetové připojení za nejlepších podmínek. Díky měření rychlosti si můžete ověřit, že to, co nabízíme, skutečně dostanete.

Vaše spokojenost je naším cílem! Vyberte si svůj internetový plán ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek