Internet Brno

ZrychlujInternet Brno

Se spolehlivým internetovým připojením si můžete užívat internet, streamovat, prohlížet web nebo pracovat, kdykoli se vám zachce. Jsme ZRYCHLUJ.cz, vaše cesta ke spojení s internetovým světem.

Nabízíme vám neomezené, kvalitní a spolehlivé připojení k internetu. Náš internet můžete čerpat jak pomocí kabelového připojení, tak bezdrátově vzduchem. Staňte se naším dalším spokojeným klientem z Brna a okolí!

Co vám nabízíme?

 • 99 % území ČR pokrýváme spolehlivým VDSL internetem: S námi se připojíte téměř odkudkoliv.
 • Instalace a aktivace připojení bez poplatků: Dodatečné poplatky za instalaci ani aktivaci internetového připojení u nás nečekejte. Obojí provádíme u vás doma nebo ve vaší kanceláři zcela zdarma. Platíte pouze pevný měsíční paušál za neomezený přístup k datům.
 • Připojení k internetu a aktivace další den po zaslání objednávky: K internetu se s námi připojíte již druhý den po zaslání objednávky. Víme totiž, že je v dnešní internetové době zapotřebí být ve spojení se světem co nejdříve.
 • Jsme tu pro vás nonstop: Pokud nastane situace, se kterou si sami neporadíte, jsou tu pro vás naši zkušení odborníci každý den 24 hodin denně. Očekávat můžete pouze prvotřídní, rychlé a profesionální služby. Vašim problémům se budeme věnovat ihned.
 • Osobní přístup našich odborníků: Všichni naši specialisté jsou odborně proškoleni a vědí, jak si poradit s problémy. Neváhejte se na ně kdykoliv obrátit se svými dotazy.

ZRYCHLUJ.cz je spolehlivým poskytovatelem internetových služeb v Brně a jeho okolí. Nabízíme rychlý internet a nepřetržitou podporu v kteroukoliv denní dobu. Naši odborníci vám při aktivaci provedou test rychlosti, abyste měli jistotu, že námi nabízené služby budete moci skutečně využívat.

Uděláme vše pro to, aby bylo vaše připojení k internetu v nejlepší kondici. Vyberte si svůj internetový balíček nyní!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek