Internet Liberec

ZrychlujInternet Liberec

Chtěli byste bezstarostně surfovat na internetu, kdykoliv se vám zachce, a pracovat z domova bez problémů? Naše rychlé a spolehlivé internetové připojení můžete využívat už i v Liberci a jeho okolí. Jsme ZRYCHLUJ.cz, vaše spojení se světem.

Poskytujeme neomezené, kvalitní a spolehlivé připojení k internetu prostřednictvím kabelu nebo vzduchem. Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem a přidejte se ke stovkám spokojených domácností a firem.

Jaká je naše nabídka?

 • Pokrýváme internetovým připojením téměř celou Českou republiku: Spolehlivé VDSL připojení k internetu vám poskytneme téměř na celém území Česka. Naše internetová síť pokrývá téměř 99 % Česka.
 • Instalace a aktivace zdarma: Instalaci a aktivaci internetového připojení vám provedeme zcela zdarma. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. U nás nikdy neplatíte více, než je váš měsíční paušál za neomezený datový tok.
 • Internetové připojení můžete využívat již druhý den po objednání: Víme, že je v současné době život bez internetového připojení poměrně složitý. Proto na nic nečekáme a instalaci i aktivaci internetu vám provedeme již druhý den po přijetí vaší objednávky.
 • Nonstop technická podpora: Jsme vaší technickou podporou 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Jestliže se s internetovým připojením vyskytnou jakékoliv potíže, neváhejte se na nás obrátit v kteroukoliv denní dobu. Jsme tu pro vás, abychom vaše problémy řešili co nejdříve.
 • Osobní přístup našich odborníků: Naši technici jsou vyškolenými a zkušenými odborníky v praxi. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.

Jsme spolehlivým poskytovatelem internetových služeb v Liberci a jeho okolí. Naši odborníci vám při aktivaci otestují rychlost, a vy si tak můžete být jistí, že to, za co platíte, také skutečně dostáváte. U nás nikdy nezaplatíte za více, než jsme vám schopni opravdu poskytnout.

Přidejte se ke stovkám spokojených klientů a surfujte bez omezení pomocí spolehlivého internetového připojení od ZRYCHLUJ.cz již následující den po objednání!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek