Internet Jihlava

ZrychlujInternet Jihlava

Chcete se bavit, streamovat, surfovat po internetu a pracovat bez problémů? Jsme ZRYCHLUJ.cz a nabízíme vám kvalitní, stabilní a neomezené internetové připojení, jak po kabelu, tak i bezdrátově. Přidejte se k našim spokojeným klientům v Jihlavě a okolí.

Co vám poskytneme?

 • Pokrýváme téměř celé území České republiky: Naše internetové služby můžete využít téměř na celém území České republiky. Spolehlivý VDSL internet poskytujeme na 99 % území Česka.
 • Instalace a aktivace připojení bez poplatků: Instalaci i aktivaci připojení vám v domácnosti i v práci provedeme zdarma. Žádné poplatky u nás nečekejte. Zaplatíte jen měsíční neomezený datový paušál.
 • Instalace a aktivace do druhého dne: Připojení a aktivaci internetu provedeme ihned další den po zaslání objednávky. Víme, že spojení se světem potřebujete co nejdříve.
 • Jsme tu pro vás 24 hodin denně: V případě jakýchkoliv technických obtíží nás neváhejte kontaktovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Naši odborníci jsou vám k dispozici nonstop, aby váš problém rychle vyřešili a vy si mohli dále užívat surfování na internetu nebo pracovat bez obtíží. Poskytujeme pouze prvotřídní, rychlé a profesionální služby.
 • Osobní přístup našich odborníků: Spolupracujeme pouze se zkušenými a proškolenými techniky. Každý z našich odborníků ví, co dělá a bude se vašim problémům ohledně internetového připojení věnovat individuálně. Můžete se spolehnout na to, že bude naše pomoc nejen odborná, ale i funkční.

ZRYCHLUJ.cz je vaším spolehlivým poskytovatelem internetových služeb v Jihlavě a jejím okolí. S námi si užijete vysokorychlostní internet a získáte spolehlivou nonstop podporu, kdykoliv ji budete potřebovat. Zároveň se nemusíte obávat, že u nás jako u ostatních poskytovatelů budete přeplácet služby, které vám nejsme schopni dodat. Naši odborníci provádějí při aktivaci připojení testy rychlosti, abychom vás ujistili, že námi nabízené služby můžete skutečně využívat.

Naším cílem je vaše spokojenost. Vyberte si svou ideální internetovou nabídku ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek