Internet Olomouc

ZrychlujInternet Olomouc

Chtěli byste doma v klidu sledovat filmy, pracovat na počítači bez problémů s pomalým či nefunkčním internetovým připojením? Jsme ZRYCHLUJ.cz a nabízíme vám spolehlivý a rychlý VDSL internet přímo do vašeho domova či kanceláře. S námi získáte neomezený datový tok, ať už prostřednictvím kabelu, tak i vzduchem.
Přidejte se mezi stovky našich spokojených zákazníků a staňte se naším dalším spokojeným klientem v Olomouci a jejím okolí.

Co vám můžeme poskytnout?

 • Pokrýváme 99 % území České republiky: Naše spolehlivé VDSL internetové připojení je dostupné téměř na celém území republiky. Připojíte se s námi z velkoměsta i z horské vesnice.
 • Nulové poplatky za instalaci a aktivaci: Nečekejte u nás žádné skryté poplatky za zpřístupnění internetového připojení. Jediné, co u nás platíte, je měsíční paušál za neomezený datový tok.
 • Surfovat můžete již druhý den: S námi můžete surfovat na internetu již druhý den po odeslání objednávky. Instalaci a aktivaci připojení provádíme v co nejkratším možném intervalu. Víme, že je váš čas drahý a v dnešní rychlé době je nutné mít aktivní připojení k internetu co nejdříve.
 • Jsme tu pro vás 24/7: Pokud by nastala situace, kdy se bez naší odborné technické rady neobejdete, neváhejte nás kontaktovat. Naši experti jsou tu pro vás od pondělí do neděle 24 hodin v kuse.
 • Osobní přístup našich odborníků: Naši technici jsou jedničky v oboru. Individuálně přistupují ke všem zákazníkům a pomáhají jim aktivně hledat řešení na jakýkoliv technický problém spojený s internetovým připojením.

Chcete-li opravdovou kvalitu, zvolte ZRYCHLUJ.cz. Jsme spolehlivým poskytovatelem internetových služeb v Olomouci a jejím okolí, který vždy dodá přesně to, co slibuje. Víte, jaká je naše další výhoda oproti konkurenci? Naši odborníci vám při aktivaci otestují rychlost internetového připojení, a vy si tak můžete být jistí, že to, za co platíte, také skutečně dostáváte.

Přidejte se ještě dnes mezi naše spokojené zákazníky, kteří jsou bez problému připojeni k internetu doma i na pracovišti!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek