Internet Kolín

ZrychlujInternet Kolín

Potřebujete rychlý a stabilní internet pro práci či volný čas? Přesně to vám můžeme nabídnout. Jsme ZRYCHLUJ.cz, váš poskytovatel spolehlivého internetového připojení v Kolíně!

Poskytujeme neomezené, kvalitní a spolehlivé připojení k internetu prostřednictvím kabelu nebo vzduchem. Díky nám se můžete spojit se světem. Přidejte se ke spokojeným zákazníkům internetového poskytovatele v Kolíně a okolí!

Jaké jsou naše výhody?

 • Pokrytí až 99 % území České republiky: Poskytujeme spolehlivé ADSL internetové připojení téměř po celé České republice.
 • Aktivace a instalace internetového připojení zdarma: K internetu vás připojíme zdarma. Za instalaci ani aktivaci nebudete platit žádné další poplatky. U nás platíte pouze měsíční paušál za neomezený datový přenos.
 • Aktivace a instalace do druhého dne: Aktivaci a instalaci u našich nových zákazníků řešíme okamžitě. Připojení a aktivaci internetu proto zajišťujeme následující den po vaší objednávce.
 • Technická pomoc 24/7: Jestliže nastane situace, kdy budete potřebovat naši pomoc, jsme tu pro vás nonstop. Vaše problémy bleskově vyřešíme, abyste si mohli co nejdříve opět užívat připojení k internetu.
 • Osobní přístup našich odborníků: V našich řadách máme pouze opravdové odborníky. Rozumíme odborné technické problematice a pomůžeme vám vyřešit všechny vaše problémy.

Pokud chcete internet od spolehlivého poskytovatele internetových služeb v Kolíně a okolí, jsme tím pravým partnerem. U nás nemusíte mít obavy, zda to, co objednáte, skutečně dostanete. Naši odborníci vám rádi změří rychlost poskytnutého připojení. Nebudete tak platit nic navíc za služby, které bychom vám nebyli schopni dodat. Poskytneme vám internetové připojení za nejlepších podmínek.

Vaše spokojenost je pro nás to nejdůležitější. Vyberte si proto svůj internet v Kolíně od nás ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek