Internet Mladá Boleslav

ZrychlujInternet Mladá Boleslav

Rádi byste doma surfovali na internetu, sledovali filmy a seriály nebo pracovali, aniž byste měli problémy s pomalým či nefunkčním internetovým připojením? Jsme ZRYCHLUJ.cz a nabízíme vám spolehlivý a rychlý ADSL internet v Mladé Boleslavi přímo do vašeho domova či kanceláře. U nás získáte neomezený datový tok, ať už prostřednictvím kabelu, tak i vzduchem.

Staňte se i vy naším spokojeným zákazníkem v Mladé Boleslavi a jejím okolí!

Co vám můžeme poskytnout?

 • Naše pokrytí sahá do všech koutů republiky: Českou republiku pokrýváme spolehlivým ADSL internetem z 99 %. Místa, kde se s námi nepřipojíte, tak téměř neexistují.
 • Žádné skryté poplatky za instalaci a aktivaci: Jednáme na rovinu. Nečekejte u nás proto žádné skryté poplatky. Jediné, co u nás platíte, je měsíční paušál za neomezený datový tok.
 • Surfovat můžete již druhý den: Víme, že je v současné době život bez internetového připojení poměrně složitý. Naši technici k vám proto přijedou hned druhý den od objednávky a provedou vám instalaci a aktivaci internetového připojení, abyste si mohli co nejdříve užívat zábavu na internetu.
 • Nonstop technická linka: Jestliže se s internetovým připojením vyskytnou jakékoliv potíže, neváhejte se na nás obrátit v kteroukoliv denní dobu. Naši pracovníci na technické lince fungují 24 hodin denně, každý den v týdnu. Vaše problémy jsme proto schopni řešit v co nejkratším možném čase.
 • Osobní přístup našich odborníků: Spolupracujeme pouze s odborníky. Není se tedy čeho obávat, na veškeré problémy máme řešení.

Jsme spolehlivým poskytovatelem internetových služeb v Mladé Boleslavi a jejím okolí, který vždy dodá přesně to, co slibuje. Jsme schopni zajistit vám takovou rychlost internetu, kterou vidíte v naší nabídce. Naši odborníci vám při aktivaci rychlost otestují, a vy si tak můžete být jistí, že to, za co platíte, také skutečně dostáváte.

Přidejte se k našim spokojeným klientům a vyberte si svůj internet v Mladé Boleslavi od nás ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek