Internet Příbram

ZrychlujInternet Příbram

Potřebujete doma či ve firmě rychlé a stabilní připojení k internetu, abyste mohli bez problémů surfovat, streamovat, procházet web nebo pracovat, kdykoli budete potřebovat? Jsme ZRYCHLUJ.cz, váš spolehlivý poskytovatel internetového připojení v Příbrami a jejím okolí.

S námi si užijete neomezený datový tok prostřednictvím kabelového připojení nebo vzduchem. Rychlý a stabilní internet je naší vizitkou!

Proč do toho jít s námi?

 • Internetovou sítí pokrýváme téměř 99 % území Česka: S námi se připojíte k internetu téměř ve všech koutech republiky. Náš spolehlivý VDSL internet vám zajistí poklidné surfování ve městě i v malé vesnici.
 • Aktivace a instalace zcela zdarma: Internetové připojení vám naši odborníci zprovozní zcela zdarma. Jediný poplatek, který platíte, je pravidelný měsíční paušál za neomezený přísun dat. Žádné skryté náklady u nás nečekejte.
 • Jeden den objednáte, další den surfujete: Jsme si vědomi, že je v době internetové potřeba mít funkční internetové připojení téměř okamžitě. Proto vám naši technici zaktivují připojení k internetu do druhého dne od provedení objednávky.
 • Technická podpora 24/7: V případě jakýchkoliv problémů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Jsme tu pro vás každý den od rána do noci. Vaše problémy tak bleskurychle vyřešíme a vy budete moci co nejdříve pokračovat v činnosti.
 • Osobní přístup našich odborníků: Všichni naši technici jsou vyškolenými mistry v oboru. Všichni naši odborníci vědí, co dělají, a ke každému zákazníkovi přistupují individuálně. Nebojte se proto kdykoliv zeptat na otázky, které vás zajímají.

Opravdová kvalita, to je ZRYCHLUJ.cz. Přidejte se k našim spokojeným klientům, kteří si užívají spolehlivé, plynulé a rychlé internetové připojení na denní bázi. Jsme fér, proto se u nás nemusíte obávat toho, že zaplatíte více, než vám dodáme. Naši odborníci vám při aktivaci provedou test rychlosti, čímž si můžete ověřit, že to, co nabízíme, také skutečně obdržíte.

Vyberte si proto svůj ideální internetový balíček ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek