Internet Opava

ZrychlujInternet Opava

Rádi byste doma či ve firmě měli rychlé a stabilní připojení k internetu, abyste mohli bez problémů surfovat, streamovat, procházet web nebo pracovat, kdykoli budete potřebovat? Jsme ZRYCHLUJ.cz, váš spolehlivý poskytovatel internetového připojení v Opavě a jejím okolí.

Nabízíme vám neomezený, vysoce kvalitní a spolehlivý datový tok prostřednictvím kabelového připojení nebo vzduchem. Připojte se k nám a získejte stabilní internetové služby.

Co Vám můžeme nabídnout?

 • Internetovou sítí pokrýváme téměř 99 % území: Jsme schopni poskytnout vám internetové připojení téměř ve všech koutech České republiky. Náš spolehlivý ADSL internet vám zajistí poklidné surfování třeba i v té nejmenší vesnici.
 • Aktivace a instalace zdarma: Naši odborníci technici vám nainstalují i zaktivují internetové připojení zcela zdarma. Jediný poplatek, který platíte, je pravidelný měsíční paušál za neomezený přísun dat.
 • Připojení a aktivace internetu do druhého dne od objednání: Jsme si vědomi, že je v době internetové potřeba mít funkční internetové připojení téměř okamžitě. Proto vám nabízíme připojení a aktivaci internetu do druhého dne od provedení objednávky.
 • Nepřetržitá pomoc: V případě jakýchkoliv problémů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Naši odborníci jsou tu pro vás každý den 24 hodin denně včetně víkendů. Vaše problémy tak bleskově vyřešíme.
 • Osobní přístup našich odborníků: Technici, kteří s námi spolupracují, jsou mistry v oboru. Každý náš odborník ví, co dělá. Poradí si proto s veškerými technickými problémy.

Přidejte se k našim spokojeným klientům, kteří si užívají spolehlivé, plynulé a rychlé internetové připojení na denní bázi. Jsme fér. Naši odborníci vám při aktivaci provedou testování rychlosti, čímž si můžete ověřit, že to, co nabízíme, také skutečně obdržíte.

Vaše spokojenost je naším cílem. Vyberte si proto svůj ideální internetový balíček ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek