Internet České Budějovice

ZrychlujInternet České Budějovice

Trávíte rádi svůj volný čas na internetu? Potřebujete internetové připojení ke své práci? Máme pro vás řešení. Jsme ZRYCHLUJ.cz, váš poskytovatel spolehlivého internetového připojení!

Poskytujeme neomezené, kvalitní, rychlé a spolehlivé připojení k internetu prostřednictvím kabelu nebo vzduchem v Českých Budějovicích a jejich okolí.

Co jsme si pro vás přichystali?

 • Internetovou sítí pokrýváme téměř 99 % území České republiky: Náš internet můžete využívat jak v krajském městě, tak i na malé vesnici. Jsme schopni pokrýt až 99 % území ČR spolehlivým VDSL internetem.
 • Aktivace a instalace bez dodatečných poplatků: Instalaci a aktivaci internetového připojení ve vaší domácnosti či firmě provádíme zcela zdarma. Nemusíte se proto obávat žádných skrytých poplatků. Ve svém vyúčtování zaplatíte pouze měsíční paušál za neomezený přísun internetových dat.
 • Instalace a aktivace internetu do druhého dne od objednání: Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Víme, že v dnešní internetové době není téměř možné bez internetu fungovat. Instalaci a aktivaci internetového připojení proto zajišťujeme hned následující den po vaší objednávce, abyste se mohli připojit co nejdříve.
 • Nepřetržitá technická podpora, která vyřeší veškeré vaše problémy: Jsme tu pro vás nonstop, tedy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a pokusíme se co nejrychleji vyřešit vaše problémy s internetovým připojením.
 • Osobní přístup našich odborníků: Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Každý náš odborník ví, co dělá a je připraven problémy nejen řešit včas, ale také jim efektivně předcházet. Na každou vaši otázku známe odpověď a na každý problém nalezneme řešení.

Chcete-li opravdovou kvalitu, pak s námi nešlápnete vedle. Rychlý a spolehlivý internet přivedeme do vaší domácnosti či firmy v nejkratším možném čase. Naši odborníci vám při aktivaci provedou testování rychlosti, čímž si můžete ověřit, že to, co nabízíme, také skutečně obdržíte.

Přidejte se ke stovkám spokojených domácností a společností. Vyberte si svůj internetový plán ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek