Internet Ostrava

ZrychlujInternet Ostrava

Chcete se bavit, streamovat, surfovat po internetu a pracovat bez problémů? Jsme ZRYCHLUJ.cz, spolehlivý poskytovatel internetového připojení v Ostravě a okolí. Nabízíme vám kvalitní, stabilní a neomezené internetové připojení bez omezení, jak po kabelu, tak i bezdrátově.

Jaké výhody s námi získáte?

 • Širokopásmová internetová síť: Naším internetem pokrýváme téměř celé území České republiky. Poskytujeme vám spolehlivý ADSL internet, který je dostupný na 99 % území země.
 • Instalace a aktivace připojení bez dalších poplatků: Instalace a aktivace vašeho internetového připojení je zcela bezplatná. Nebudete čelit žádným skrytým nákladům. U nás platíte pouze za neomezený přístup k datům, a to za pevný měsíční paušál.
 • Jeden den objednáte, druhý den surfujete: Připojení a aktivaci internetu provedeme ihned další den po zaslání objednávky. Víme, že je váš čas drahý a v dnešní době je zapotřebí mít aktivní připojení k internetu co nejdříve.
 • Spojte se s námi kdykoliv: V případě jakýchkoliv technických problémů jsme tu pro vás. Naši odborníci jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, aby váš problém rychle vyřešili. Poskytujeme pouze prvotřídní, rychlé a profesionální služby.
 • Osobní přístup našich odborníků: Spolupracujeme pouze se zkušenými techniky. Každý z našich odborníků ví, co dělá a pomůže vám s veškerými problémy ohledně internetového připojení. Můžete se spolehnout na to, že bude naše pomoc nejen odborná, ale i funkční.

ZRYCHLUJ.cz je spolehlivým poskytovatelem internetových služeb v Ostravě a jejím okolí. S námi si užijete vysokorychlostní internet a získáte spolehlivou 24hodinovou podporu jakýkoliv den v týdnu. Jestliže jste zvyklí na to, že vám poskytovatelé nabízejí internetovou rychlost, kterou nejsou schopni dodržovat, nebojte se, tohle není náš případ. Naši odborníci provádějí při aktivaci připojení testy rychlosti, abychom vás ujistili, že námi nabízené služby můžete skutečně využívat.

Naším cílem je vaše spokojenost. Přidejte se ke stovkám spokojených klientů a surfujte bez omezení pomocí spolehlivého internetového připojení!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek