Internet Karlovy Vary

ZrychlujInternet Karlovy Vary

Chcete surfovat na internetu, hrát online hry nebo streamovat videa? Pracujete z domova a potřebujete provádět videohovory a pracovat s online programy? Máme pro vás řešení! Jsme ZRYCHLUJ.cz, váš poskytovatel spolehlivého internetového připojení.

Poskytujeme neomezené, kvalitní a spolehlivé připojení k internetu prostřednictvím kabelu nebo vzduchem. Jsme vaším nejlepším výběrem v Karlových Varech a okolí.

Jaké výhody s námi získáte?

 • Širokopásmová internetová síť: Poskytujeme spolehlivé VDSL internetové připojení téměř po celé České republice. Naše síť pokrývá 99 % území českého státu.
 • Aktivace a instalace internetového připojení bez poplatků: Našim zákazníkům nabízíme připojení do internetové sítě zdarma. S námi vás nečekají žádné dodatečné poplatky. U nás platíte pouze měsíční paušál za neomezený datový přenos.
 • Dnes objednáte, zítra jste připojeni: Aktivace a instalace internetového připojení vám bude provedena následující den od provedení objednávky. Víme, že je doba rychlá a není na co čekat.
 • Odborná podpora 24/7: Pokud se dostanete do situace, kdy budete potřebovat pomocnou ruku, podáme vám ji ihned. Naši odborníci jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
 • Osobní přístup našich odborníků: Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Na starost si vás vezmou pouze zkušení odborníci, kteří vám ochotně odpoví na veškeré vaše otázky a naleznou řešení všech vašich problémů.

Internet rychle a spolehlivě? U ZRYCHLUJ.cz žádný problém! A navíc, to, co si objednáte, u nás opravdu dostanete. Naši odborníci vám rádi změří rychlost poskytnutého připojení. Nebudete tak platit nic navíc za služby, které bychom vám nebyli schopni dodat. K internetu se díky nám připojíte za nejlepších podmínek.

Přidejte se ke stovkám spokojených domácností i firem po celé České republice. Vyberte si svůj internetový balíček ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek