Internet Pardubice

ZrychlujInternet Pardubice

Kvalitní internetové připojení je tím, po čem touží všichni uživatelé internetu. Ať už se chcete na internetu bavit, streamovat, či pracovat, jsme tu pro vás. Jsme ZRYCHLUJ.cz, spolehlivý poskytovatel internetového připojení v Pardubicích a okolí. Nabízíme vám kvalitní, stabilní a neomezené internetové připojení bez omezení, jak po kabelu, tak i bezdrátově.

Proč do toho jít s námi?

 • Širokopásmový ADSL internet: Naše internetové připojení pokrývá téměř celé území České republiky. Kvalitní internet tak můžete čerpat až na 99 % území země.
 • Instalace a aktivace bez dodatečných poplatků: Internetové připojení vám nainstalujeme a zaktivujeme bez dalších poplatků. Instalaci i aktivaci u nás máte zcela zdarma. S námi platíte pouze pevnou měsíční částku za neomezený přístup k datům.
 • Jeden den objednáte, další den čerpáte: Připojení a aktivaci internetu vám zajistíme hned druhý den po odeslání vaší objednávky. Hned druhý den tak můžete čerpat veškeré poskytované výhody a užívat si čas trávený online.
 • Jsme tu pro vás nonstop: Kdykoliv nastane situace, se kterou si sami neporadíte, jsme tu pro vás. S problémy vám pomůžeme 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nabízíme kvalitní servis a rychlé a profesionální služby. Na veškeré vaše problémy nalezneme řešení.
 • Osobní přístup našich odborníků: Naši technici jsou zkušenými odborníky, kteří vědí, jak si poradit s problémy. Můžete se proto spolehnout na to, že bude naše pomoc nejen odborná, ale i funkční.

Přidejte se mezi naše spokojené zákazníky z Pardubic a okolí, kteří surfují bez omezení. Naší specialitou je nepřetržitá a spolehlivá podpora. Jednáme fér. Vše, co nabízíme, skutečně také dostanete. Naši odborníci provádějí při aktivaci internetového připojení testy rychlosti, abychom vás ujistili, že námi nabízené služby můžete skutečně využívat.

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Zvolte si svůj ideální internetový balíček ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek