Internet Mělník

ZrychlujInternet Mělník

Sháníte rychlé a plynulé internetové připojení? Jsme ZRYCHLUJ.cz, váš spolehlivý poskytovatel internetového připojení v Mělníku a jeho okolí. Naše služby můžete čerpat jak po kabelu, tak i bezdrátově.

Co vám nabízíme?

 • Poskytujeme internet na území téměř celé České republiky: Spolehlivý ADSL internet získáte u nás jak v Mělníku, tak v Plzni či Hradci Králové. Naše služby jsou dostupné na 99 % území země.
 • Instalace a aktivace bez poplatků: Zapomeňte na dodatečné poplatky. Internetové připojení vám nainstalujeme i zaktivujeme zdarma. Žádné další poplatky vás nečekají. U nás platíte pouze pevnou měsíční částku za neomezený přístup k datům.
 • Dnes objednáte, zítra dodáme: S námi můžete surfovat na internetu již druhý den po odeslání objednávky. Instalaci a aktivaci připojení provádíme v co nejkratším možném intervalu. Víme, že je váš čas drahý a v dnešní rychlé době je nutné mít aktivní připojení k internetu co nejdříve.
 • Jsme tu pro vás 24/7: V případě jakýchkoliv technických problémů jsme tu pro vás. Vaše problémy vyřešíme klidně i v noci. Naše podpora funguje nonstop. Poskytujeme pouze prvotřídní, rychlé a profesionální služby, které vám usnadní život.
 • Osobní přístup našich odborníků: Všichni naši technici jsou specialisté v oboru. Každý z nich ví, co dělá, a ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně. Můžete se proto spolehnout na to, že bude naše pomoc nejen odborná, ale i funkční přímo pro vás.

Jsme spolehlivým poskytovatelem internetových služeb na Mělníku a jeho okolí, který vždy dodá přesně to, co slibuje. S námi se nemusíte obávat, že zaplatíte více, než jsme vám schopni poskytnout. Naši odborníci vám při aktivaci rychlost připojení otestují, a vy si tak můžete být jistí, že to, za co platíte, také skutečně dostáváte.

Vaše spokojenost je pro nás důležitá. Přidejte se k našim spokojeným klientům a vyberte si svůj ideální internetový balíček ještě dnes!

Ověřit dostupnost na mé adrese

Nezávazně ověříme dostupnost internetu na vámi zvolené adrese a ozveme se vám s nejlepším možným řešením.


  Nechcete čekat na odpověď? Zavolejte nám klidně hned teď! +420 703 606 128

  Vyberte si svůj internetový plán

  250 Mb/s

  rychlost stahování

  až 250 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  Nejoblíbenější tarif

  500 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek

  1000 Mb/s

  rychlost stahování

  až 500 Mb/s

  rychlost nahrávání

  Bez závazků

  smlouva

  TV tarif zdarma

  dárek